2017. december 27. szerda
 

„A” csoport

1.
10:00
 After 4-0  Tiszafüred 
2.
10:30
 Karmacsi Autó-GBB 3-2  Rainbow Apartments 
3.
13:00
 After 7-1  Rainbow Apartments 
4.
13:30
 Karmacsi Autó-GBB 3-1  Tiszafüred 
5.
16:00
 Tiszafüred 3-3  Rainbow Apartments 
6.
16:30
 After 2-4  Karmacsi Autó-GBB
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Karmacsi Autó-GBB 3 3 - - 10-5 9

2.

 After 3 2 - 1 13-5 6

3.

 Tiszafüred 3 - 1 2 4-10 1

4.

 Rainbow Apartments 3  - 1 2 6-13 1

CSAPATKÉPEK

After
Karmacsi Autó - GBB
Rainbow Apartments
Tiszafüred
 
 
 

„B” csoport

1.
11:00
 Koroknai Autósiskola 2-0  DASE-HL-Lab 
2.
11:30
 Sunland Szolárium  2-1  MB-Kandalló-Kratki
3.
14:00
 Sunland Szolárium 4-2  DASE-HL-Lab 
4.
14:30
 Koroknai Autósiskola  0-2  MB-Kandalló-Kratki 
5.
17:00
 MB-Kandalló-Kratki  4-2  DASE-HL-Lab 
6.
17:30
 Sunland Szolárium 3-1  Koroknai Autósiskola 
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Sunland Szolárium 3 3 - - 9-4 9

2.

 MB-Kandalló-Kratki 3 2 - 1 7-4 6

3.

 Koroknai Autósiskola 3 1 - 2 3-5 3

4.

 DASE-HL-Lab 3  - - 3 4-10 0

CSAPATKÉPEK

DASE-HL-Lab
Koroknai Autósiskola
MB-Kandalló-Kratki
Sunland Szolárium
 
 
 

„C” csoport

1.
12:00
 Buga Team 2-0  Diana Holding
2.
12:30
 Grand Casino 1-0  Szigetszentmiklós-4IG 
3.
15:00
 Grand Casino  1-2  Diana Holding 
4.
15:30
 Buga Team  4-0  Szigetszentmiklós-4IG 
5.
18:00
 Szigetszentmiklós-4iG 2-2  Diana Holding 
6.
18:30
 Grand Casino  3-1  Buga Team 
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Grand Casino 3 2 - 1 5-3 6

2.

 Buga Team 3 2 - 1 7-3 6

3.

 Diana Holding 3 1 1 1 4-5 4

4.

 Szigetszentmiklós-4IG 3  - 1 2 2-7 1

CSAPATKÉPEK

Buga Team
Diana Holding
Grand Casino
Szigetszentmiklós-4IG
 
2017. december 28. csütörtök
 

„D” csoport

1.
10:00
 Labonczfa-Szántó 4-4  tbutoroutlet.hu
2.
10:30
 Damasztor Kft. 3-1  El-Szállít Kft. 
3.
13:00
 Labonczfa-Szántó  6-0  El-Szállít Kft. 
4.
13:30
 Damasztor Kft.  5-2  tbutoroutlet.hu 
5.
16:00
 tbutoroutlet.hu  3-4  El-Szállít Kft. 
6.
16:30
 Labonczfa-Szántó  1-3  Damasztor Kft. 
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Damasztor Kft. 3 3 - - 11-4 9

2.

 Labonczfa-Szántó 3 1 1 1 11-7 4

3.

 El-Szállít 3 1 - 2 5-12 3

4.

 tbutoroutlet.hu 3  - 1 2 9-13 1

CSAPATKÉPEK

Damasztor Kft.
El-Szállít
Labonczfa-Szántó
tbutoroutlet.hu
 
 
 

„E” csoport

1.
11:00
 PFF-Szántó 1-0  Hotel Silver-Zebrák
2.
11:30
 Mates Team  2-0  Flamingó KLC
3.
14:00
 Mates Team  1-1  Hotel Silver-Zebrák 
4.
14:30
 PFF-Szántó  4-0  Flamingó KLC 
5.
17:00
 Flamingó KLC  0-5  Hotel Silver-Zebrák 
6.
17:30
 Mates Team  1-1  PFF-Szántó 
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 PFF-Szántó 3 2 1 - 6-1 7

2.

 Mates Team 3 1 2 - 4-2 5

3.

 Hotel Silver-Zebrák 3 1 1 1 6-2 4

4.

 Flamingó KLC 3  - - 3 0-11 0

CSAPATKÉPEK

Flamingó KLC
Hotel Silver-Zebrák
Mates Team
PFF-Szántó
 
 
 

„F” csoport

1.
12:00
 Hungarotarg 3-2  Agroroll-Szertár Sportbolt
2.
12:30
 Mezei-Vill-Jen-Zo Sport  5-1  DEAC-Hall 
3.
15:00
 Mezei-Vill-Jen-Zo Sport  3-2  Agroroll-Szertár Sportbolt 
4.
15:30
 Hungarotarg  1-2  DEAC-Hall 
5.
18:00
 DEAC-Hall  2-8  Agroroll-Szertár Sportbolt 
6.
18:30
 Mezei-Vill-Jen-Zo Sport 3-0  Hungarotarg 
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mezei-Vill-Jen-Zo Sport 3 3 - - 11-3 9

2.

 Agroroll-Szertár Sportbolt 3 1 - 2 12-8 3

3.

 Hungarotarg 3 1 - 2 4-7 3

4.

 DEAC-Hall 3  1 - 2 5-14 3

CSAPATKÉPEK

Agroroll-Szertár Sportbolt
DEAC-Hall
Hungarotarg
Mezei-Vill-Jen-Zo-Sport
 
2017. december 29. péntek
 

„G” csoport

1.
10:00
 Real Team FC 3-1  Taskó Autó
2.
10:30
 Tutti Gelati Kávézó  4-1  Agroméra Team 
3.
13:00
 Real Team FC 6-0  Agroméra Team 
4.
13:30
 Tutti Gelati Kávézó  3-2  Taskó Autó 
5.
16:00
 Taskó Autó  1-1  Agroméra Team 
6.
16:30
 Real Team FC 0-3  Tutti Gelati Kávézó 
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Tutti Gelati Kávézó 3 3 - - 10-3 9

2.

 Real Team FC  3 2 - 1 9-4 6

3.

 Taskó Autó 3 - 1 2 4-7 1

4.

 Agroméra Team 3  - 1 2 2-11 1

CSAPATKÉPEK

Agroméra Team
Real Team FC
Taskó Autó
Tutti Gelati Kávézó
 
 
 

„H” csoport

1.
11:00
 Szuper Divatáruház 8-0  Hedge Hair-Amazon
2.
11:30
 Aramis SE-Mad Dogs  2-1  FAG Hungary 
3.
14:00
 Aramis SE-Mad Dogs  11-1   Hedge Hair-Amazon 
4.
14:30
 Szuper Divatáruház  1-3  FAG Hungary 
5.
17:00
 FAG Hungary  6-1  Hedge Hair-Amazon 
6.
17:30
 Aramis SE-Mad Dogs  3-0  Szuper Divatáruház 
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Aramis SE-Mad Dogs 3 3 - - 16-2 9

2.

 FAG Hungary 3 2 - 1 10-4 6

3.

 Szuper Divatáruház 3 1 - 2 9-6 3

4.

 Hedge Hair-Amazon 3  - - 3 2-25 0

CSAPATKÉPEK

Aramis SE-Mad Dogs
FAG Hungary
Szuper Divatáruház
Hedge Hair-Amazon
 
 
 

„I” csoport

1.
12:00
 3909 Mád 1-1  Panel Centrum
2.
12:30
 Viktor Security  6-1  BW Costa 
3.
15:00
 Viktor Security  1-0  Panel Centrum 
4.
15:30
 3909 Mád 5-0  BW Costa 
5.
18:00
 BW Costa   3-6  Panel Centrum 
6.
18:30
 Viktor Security  6-3  3909 Mád
 
„I” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security 3 3 - - 13-4 9

2.

 3909 Mád 3 1 1 1 9-7 4

3.

 Panel Centrum 3 1 1 1 7-5 4

4.

 BW Costa 3  - - 3 4-17 0

CSAPATKÉPEK

3909 Mád
BW Costa
Panel Centrum
Viktor Security
 

HOZZÁSZÓLÁSOK