2016. december 27. kedd
 

„A” csoport

1.
10:00
 Buga Team  3 - 3 KirályGold 
2.
10:30
 Grand Casino 3 - 2 Eurocell 3000 Kft.
3.
13:00
 Grand Casino 3 - 1 KirályGold
4.
13:30
 Buga Team 1 - 0 Eurocell 3000 Kft.
5.
16:00
 Eurocell 3000 Kft.
3 - 5 KirályGold
6. 16.30  Grand Casino 4 - 2 Buga Team
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Grand Casino 3 3 - - 10 - 5 9

2.

 KirályGold 3 1 1 1 9 - 9 4

3.

 Buga Team 3 1 1 1 6 - 7 4

4.

 Eurocell 3000 Kft. 3  - - 3 5 - 9 0

CSAPATKÉPEK

Grand Casino
Buga Team
Király Gold
Eurocell 3000 Kft.
 
 

„B” csoport

1.
11:00
 Koroknai Autósiskola 1 - 2 PFF 
2.
11:30
 Sunland Szoláium 3 - 0 Hall 
3. 14:00  Sunland Szolárium 2 - 2 PFF
4. 14:30  Koroknai Autósiskola 4 - 1 Hall
5.
17:00
 Hall
1 - 4 PFF
6.
17:30
 Sunland Szolárium
2 - 0 Koroknai Autósiskola
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Sunland Szolárium 3 2 1 - 7 - 2 7

2.

 PFF 3 2 1 - 8 - 4 7

3.

 Koroknai Autósiskola 3 1 - 2 5 - 5 3

4.

 Hall 3  - - 3 2 - 11 0

CSAPATKÉPEK

Sunland Szolárium
Koroknai Autósiskola
PFF
Hall
 
 
 

„C” csoport

1.
12:00
 After 4 - 1  DASE-HL-Lab 
2.
12:30
 Real Team FC  1 - 1   Panel Centrum Hungary Kft.
3.
15:00
 Real Team FC 1 - 2  DASE-HL-Lab
4.
15:30
 After 9 - 3  Panel Centrum Hungary Kft.
5.
18:00
 Panel Centrum Hungary  Kft.  3 - 3  DASE-HL-Lab
6.
18:30
 Real Team FC 3 - 6  After
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 After 3 3 - - 19 - 7 9

2.

 DASE-Hl-Lab 3 1 1 1 6 - 8 4

3.

 Panel Centrum Hungary  Kft. 3 - 2 1 7 - 13 2

4.

 Real Team FC 3  - 1 2 5 - 9 1

CSAPATKÉPEK

Real Team FC
After
DASE-HL-LAB
Panel Centrum Hungary
 
2016. december 28. szerda
 

„D” csoport

1.
10:00
 BvB Cservy Sport TC 1 - 0 Agroroll-Szertár Sportbolt 
2.
10:30
 Mezei-Vill FC 3 - 1 Agroméra Zrt.
3.
13:00
 Mezei-Vill FC 3 - 0 Agroroll-Szertár Sportbolt 
4.
13:30
 BvB Cservy Sport TC 3 - 1 Agroméra Zrt. 
5.
16:00
 Agroméra Zrt. 2 - 3 Agroroll-Szertár Sportbolt
6.
16:30
 Mezei-VillFC  1 - 1  BvB Cservy Sport TC
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mezei-Vill FC 3 2 1 - 7 - 2 7

2.

 BvB Cservy Sport TC 3 2 1 - 5 - 2 7

3.

 Agroroll-Szertár Sportbolt 3 1 - 2 3 - 6 3

4.

 Agroméra Zrt. 3  - - 3 4 - 9 0

CSAPATKÉPEK

Agroroll-Szertár Sportbolt
Agroméra Zrt.
BVB Cservy Sport TC
Mezei-Vill FC
 
 
 

„E” csoport

1.
11:00
 Real Team Talents 2 - 1 Chili Fitness 
2.
11:30
 Labonczfa-Szántó 2 - 1 Cake Maker 
3.
14:00
 Labonczfa-Szántó 5 - 1 Chili Fitness
4.
14:30
 Real Team Talents 6 - 2 Cake Maker 
5.
17:00
 Cake Maker  2 - 5  Chili Fitness
6.
17:30
 Labonczfa-Szántó  4 - 1  Real Team Talents 
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Labonczfa-Szántó 3 3 - - 11 - 3 9

2.

 Real Team Talents 3 2 - 1 9 - 7 6

3.

 Chili Fitness 3 1 - 2 7 - 9 3

4.

 Cake Maker 3 - - 3 5 - 13 0

CSAPATKÉPEK

Chili Fitness
Real Team Talents
Cake Maker
Labonczfa-Szántó
 
 
 

„F” csoport

1.
12:00
 Hotel Silver-Zebrák 0 - 1  El-Szállít Kft.
2.
12:30
 Hungarotarg 7 - 2  Debreceni Csibészek
3.
15:00
 Hungarotarg  1 - 2   El Szállít Kft.
4.
15:30
 Hotel Silver-Zebrák  9 - 3   Debreceni Csibészek
5.
18:00
 Debreceni Csibészek  4 - 6   El-Szállít Kft.
6.
18:30
 Hungarotarg  3 - 1   Hotel Silver-Zebrák
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 El-Szállít Kft. 3 3 - - 9 - 5 9

2.

 Hungarotarg 3 2 - 1 11 - 5 6

3.

 Hotel Silver-Zebrák 3 1 - 2  10 - 7 3

4.

 Debreceni Csibészek 3  - - 3  9 - 22 0

CSAPATKÉPEK

El-Szállít Kft.
Hotel Silver-Zebrák
Hungarotarg
Debreceni Csibészek
 
2016. december 29. csütörtök 
 

„G” csoport

1.
10:00
 Dream Team  4 - 2   St. Andrea Szőlőbirtok
2.
10:30
 Aramis SE-Mad Dogs  3 - 1   Két Bal
3.
13:00
 Aramis SE- Mad Dogs 9 - 2  St. Andrea Szőlőbirtok
4.
13:30
 Dream Team 7 - 2  Két Bal
5.
16:00
 Két Bal  6 - 0   St. Andrea Szőlőbirtok
6.
16:30
 Aramis SE- Mad Dogs  3 - 2   Dream Team
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Aramis SE-Mad Dogs 3 3 - - 15 - 5 9

2.

 Dream Team 3 2 - 1 13 - 7 6

3.

 Két Bal 3 1 - 2 9 - 10 3

4.

 St. Andrea Szőlőbirtok 3 - - 3 4 - 19 0

CSAPATKÉPEK

Dream Team
St. Andrea Szőlőbirtok
Aramis SE-Mad Dogs
Két Bal
 
 

„H” csoport

1.
11:00
 Kohárik Kft. 2 - 2 Szuper Divatáruház 
2.
11:30
 Viktor Security 4 - 2 Real Ta-Te FC
3.
14:00
 Viktor Security  4 - 1  Szuper Divatáruház
4.
14:30
 Kohárik Kft. 2 - 2 Real Ta-Te FC 
5.
17:00
 Real Ta-Te FC 1 - 0 Szuper Divatáruház 
6.
17:30
 Viktor Security  9 - 1  Kohárik Kft. 
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security 3 3 - - 17 - 4 9

2.

 Real Ta-Te FC 3 1 1 1 5 - 6 4

3.

 Kohárik Kft. 3 - 2 1 5 - 13 2

4.

 Szuper Divatáruház 3  - 1 2 3 - 7 1

CSAPATKÉPEK

Kohárik Kft.
Szuper Divatáruház
Real Ta-Te FC
Viktor Secuirity
 
 
 

„I” csoport

1.
12:00
 Nemzeti Tiszafüred 3 - 0   Figyelő Security
2.
12:30
 Mates Team 5 - 2   National Iron Team
3.
15:00
 Mates Team 2 - 1   Figyelő Security
4.
15:30
 Nemzeti Tiszafüred 3 - 4   National Iron Team
5.
18:00
 National Iron Team 2 - 1   Figyelő Security
6.
18:30
 Mates Team 2 - 2   Nemzeti Tiszafüred
 
„I” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mates Team 3 2 1 - 9 - 5 7

2.

 National Iron Team 3 2 - 1 8 - 9 6

3.

 Nemzeti Tiszafüred 3 1 1 1 8 - 6 4

4.

 Figyelő Security 3 - - 3 2 - 7 0

CSAPATKÉPEK

Nemzeti Tiszafüred
Figyelő Security
Mates Team
National Iron Team
 

HOZZÁSZÓLÁSOK