2015. december 27. vasárnap
 

„A” csoport

1.
10:00
 Grand Casino 5-1 Cake Maker
2.
10:30
 Koroknai Autósiskola 5-1 KSE
3.
13:00
 Grand Casino  5-0 KSE 
4.
13:30
 Koroknai Autósiskola 4-3 Cake Maker
5.
16:00
 Cake Maker 2-5 KSE
6.
16:30
 Grand Casino 1-1 Koroknai Autósiskola
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Grand Casino 3 2 1 - 11-2 7

2.

 Koroknai Autósiskola 3 2 1 - 10-5 7

3.

 KSE 3 1 - 2 6-12 3

4.

 Cake Maker 3  - - 3 6-14 0

CSAPATKÉPEK

Grand Casino
Cake Maker
KSE
Koroknai Autóiskola
 
 

„B” csoport

1.
11:00
 Fékcentrum-Buga Team 4-2 Csanda-Vill FC
2.
11:30
 Sunland Szolárium 4-1 Nagy és Barátai
3.
14:00
 Sunland Szolárium 2-2 Csanda-Vill FC
4.
14:30
 Fékcentrum-Buga Team 6-3 Nagy és Barátai
5.
17:00
 Nagy és Barátai 6-6 Csanda-Vill FC
6.
17:30
 Sunland Szolárium 1-1 Fékcentrum-Buga Team
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Fékcentrum-Buga Team 3 2 1 - 11-6 7

2.

 Sunland Szolárium 3 1 2 - 7-4 5

3.

 Csanda-Vill FC 3 - 2 1 10-12 2

4.

 Nagy és Barátai 3  - 1 2 10-16 1

CSAPATKÉPEK

Fékcentrum-Buga Team
Csanda-Vill FC
Sunland Szolárium
Nagy és barátai
 
 
 

„C” csoport

1.
12:00
 DASE-HL-Lab 3-1 DLSE 
2.
12:30
 Real Team FC 2-2 PFF
3.
15:00
 Real Team FC  10-1 DLSE 
4.
15:30
 DASE-HL-Lab 2-6 PFF 
5.
18:00
 PFF 4-1 DLSE 
6.
18:30
 Real Team FC 5-1 DASE-HL-Lab 
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Real Team FC 3 2 1 - 17-4 7

2.

 PFF 3 2 1 - 12-5 7

3.

 DASE-HL Lab 3 1 - 2 6-12 3

4.

 DLSE 3  - - 3 3-17 0

CSAPATKÉPEK

DLSE
Dase-HL-Lab
Real Team FC
PFF
 
2015. december 28. hétfő
 

„D” csoport

1.
09:00
 Fókusz Egészségház 1-4 El-Szállít Kft. 
2.
09:30
 Labonczfa-Szántó 5-2 Tar Pizzéria 
3.
11:00
 Labonczfa-Szántó  3-1 El-Szállít Kft. 
4.
11:30
 Fókusz Egészségház 9-3 Tar Pizzéria 
5.
13:00
 Tar Pizzéria  4-5 El-Szállít Kft. 
6.
13:30
 Labonczfa-Szántó 4-3 Fókusz Egészségház 
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Labonczfa-Szántó 3 3 - - 12-6 9

2.

 El-Szállít Kft. 3 2 - 1 10-8 6

3.

 Fókusz Egészségház 3 1 - 2 13-11 3

4.

 Tar Pizzéria 3  - - 3 9-19 0

CSAPATKÉPEK

El-Szállít Kft.
Fókusz Egészségház
Tar Pizzéria
Labonczfa-Szántó
 
 
 

„E” csoport

1.
10:00
 Joma Shop 3-4 AgroRoll-Szertár Sportbolt 
2.
10:30
 Hungarotarg  4-2 KirályGold
3.
12:00
 Hungarotarg  4-1 AgroRoll-Szertár Sportbolt 
4.
12:30
 Joma Shop  7-5 KirályGold
5.
14:00
 KirályGold 6-2 AgroRoll-Szertár Sportbolt
6.
14:30
 Hungarotarg  3-2 Joma Shop
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Hugarotarg 3 3 - - 11-5 9

2.

 KirályGold 3 1 - 2 13-13 3

3.

 Joma Shop 3 1 - 2 12-12 3

4.

 AgroRoll-Szertár Sportbolt 3  1 - 2 7-13 3

CSAPATKÉPEK

Agroroll-Szertár Sportbolt
Joma Shop
Hungarotarg
KirályGold
 
 
 

„F” csoport

1.
15:00
 After-Karbon 7-1 Perpusz Hungary Kft.
2.
15:30
 Kohárik FC 5-0 Szomi Tej
3.
17:00
 Kohárik FC  8-2 Perpusz Hungary 
4.
17:30
 After-Karbon  9-2 Szomi Tej 
5.
19:00
 Szomi Tej 1-2 Perpusz Hungary 
6.
19:30
 Kohárik FC  0-2 After-Karbon
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 After-Karbon 3 3 - - 18-3 9

2.

 Kohárik FC 3 2 - 1 13-4 6

3.

 Perpusz Hungary Kft. 3 1 - 2 5-16 3

4.

 Szomi Tej 3  - - 3 3-16 0

CSAPATKÉPEK

After-Karbon
Perpusz Hungary Kft.
Szomi Tej
Kohárik FC
 
 
 

„G” csoport

1.
16:00
 Nuno Baráti Köre 1-3 Chili Fitness 
2.
16:30
 Mates Team  2-1 AC Parmen
3.
18:00
 Mates Team  5-1 Chili Fitness
4.
18:30
 Nuno Baráti Köre  3-1 AC Parmen 
5.
20:00
 AC Parmen  3-2 Chili Fitness
6.
20:30
 Mates Team 3-2 Nuno Baráti Köre
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mates Team 3 3 - - 10-4 9

2.

 Chili Fitness 3 1 - 2 6-9 3

3.

 Nuno Baráti Köre 3 1 - 2 6-7 3

4.

 AC Parmen 3  1 - 2 5-7 3

CSAPATKÉPEK

Chili Fitness
Nuno Baráti Köre
Mates Team
AC Parmen
 
2015. december 29. kedd
 

„H” csoport

1.
09:00
 Hotel Silver-Zebrák 0-0 Diana Holding Kft. 
2.
09:30
 Viktor Security-Tuti tó  6-0 Debreceni Siketek 
3.
11:00
 Viktor Security-Tuti tó 4-0 Diana Holding Kft.
4.
11:30
 Hotel Silver-Zebrák  10-0 Debreceni Siketek 
5.
13:00
 Debreceni Siketek  2-8 Diana Holding Kft. 
6.
13:30
 Viktor Security-Tuti tó  2-0 Hotel Silver-Zebrák 
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security-Tuti Tó 3 3 - - 12-0 9

2.

 Hotel Siver-Zebrák 3 1 1 1 10-2 4

3.

 Diana Holding Kft. 3 1 1 1 8-6 4

4.

 Debreceni Siketek 3  - - 3 2-24 0

CSAPATKÉPEK

Hotel Silver-Zebrák
Diana Holding Kft.
Debreceni Siketek
Viktor Security-Tuti Tó
 
 
 

„I” csoport

1.
10:00
 Figyelő Security-Konita 5-1 Interstop 
2.
10:30
 Nemzeti Tiszafüred  0-2 Barna Bár 
3.
12:00
 Nemzeti Tiszafüred  3-0 Interstop 
4.
12:30
 Figyelő Security-Konita  2-4 Barna Bár 
5.
14:00
 Barna Bár  3-7 Interstop 
6.
14:30
 Nemzeti Tiszafüred  1-4 Figyelő Security-Konita 
 
„I” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Barna Bár 3 2 - 1 9-9 6

2.

 Figyelő Security-Konita 3 2 - 1 11-6 6

3.

 Nemzeti Tiszafüred 3 1 - 2 4-6 3

4.

 Interstop 3  1 - 2 8-11 3

CSAPATKÉPEK

Interstop
Figyelő Security-Konita Csavarbolt
Barna Bár
Nemzeti Tiszafüred
 
 
 

„J” csoport

1.
15:00
 FC Joro 3-0 Balogh Állvány-FC Buntstift
2.
15:30
 Hotel Délibáb  6-1 Hedge Hair
3.
17:00
 Hotel Délibáb  2-4 Balogh Állvány-FC Buntstift 
4.
17:30
 FC Joro  4-3 Hedge Hair 
5.
19:00
 Hedge Hair  1-7 Balogh Állvány-FC Buntstift 
6.
19:30
 Hotel Délibáb  5-2 FC Joro 
 
„J” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Hotel Délibáb 3 2 - 1 13-7 6

2.

 FC Joro 3 2 - 1 9-8 6

3.

 Balogh Állvány-FC Buntstift 3 2 - 1 11-6 6

4.

 Hedge Hair 3  - - 3 5-17 0

CSAPATKÉPEK

Balogh Állvány-FC Buntstift
FC Joro
Hotel Délibáb
Hedge Hair
 
 
 

„K” csoport

1.
16:00
 St. Andrea Szőlőbirtok 1-4 Aramis SE-Mad Dogs
2.
16:30
 Dream Team 4-2 Cotnar-Nagybégány 
3.
18:00
 Dream Team  1-1 Aramis SE-Mad Dogs
4.
18:30
 St. Andrea Szőlőbirtok  6-5 Cotnar-Nagybégány 
5.
20:00
 Cotnar-Nagybégány  5-10 Aramis SE-Mad Dogs
6.
20:30
 Dream Team 0-0 St. Andrea Szőlőbirtok
 
„K” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Aramis SE-Mad Dogs 3 2 1 - 15-7 7

2.

 Dream Team 3 1 2 - 5-3 5

3.

 St.Andrea Szőlőbirtok 3 1 1 1 7-9 4

4.

 Cotnar-Nagybégány 3  - - 3 12-20 0

CSAPATKÉPEK

St. Andrea Szőlőbirtok
Aramis SE-Mad Dogs
Dream Team
Cotnar-Nagybégány
 

HOZZÁSZÓLÁSOK