Középdöntők

 

2013. december 30. hétfő
 
KÖZÉPDÖNTŐK
 
1.
09:00
 A1-C2
 Füredi Söröző    3 - 2 Football Factor-kaminokupa.hu
2.
09:30
 C1-A2
 Joma Shop        5 - 4   Koroknai Autósiskola
3.
10:00
 B1-D2
 Dream Team-Lepcsánka Fiúk  5 - 2  Real Team FC
4.
10:30
 D1-B2
After    (aranygóllal)   2 - 1  Hotel Silver 
5.
11:00
 E1-I2
 Mezei-Vill FC   0 - 1  Viktor Security-Zalahús Zrt.
6.
11:30
 I1-E2
 Meal Trade           4 - 3  Nemzeti Tiszafüred
7.
12:00
 F1-H2
 Labonczfa-Kun-mediator 4 - 3 Kohárik Kft.
8.
12:30
 H1-G2
 Mates Team    5 - 0  Szuper Divatáruház
9.
13:00
 G1-F2
 Figyelő Security   3 - 1  DASE-Lovarda

                                    LEGJOBB 9 CSAPAT SORRENDJE

1.
Labonczfa-Kun-mediator
2.
Dream Team-Lepcsánka Fiúk
3.
Meal Trade
4.
Füredi Söröző
5.
Figyelő Security
6.
Mates Team
7.
Joma Shop
8.
 After
9.
 Viktor Security-Zalahús Zrt.
 
 
 
13:30
 
GYERMEKMÉRKŐZÉS: Loki Focisuli U8 "A"  5 - 2  Loki Focisuli U8 "B"
 

                                                     8 KÖZÉ JUTÁSÉRT
 
14:00
 8.-9.
 After  2 - 4  Viktor Security-Zalahús Zrt.
 
     
                              LEGJOBB 8 CSAPAT SORRENDJE
1.
Labonczfa-Kun-mediator
2.
Dream Team-Lepcsánka Fiúk
3.
Meal Trade
4.
Füredi Söröző
5.
Figyelő Security
6.
Mates Team
7.
Joma Shop
8.
Viktor Security-Zalahús Zrt.
 
I.
14:30
 3.-6.
Meal Trade  4 - 5    Mates Team
II.
15:00
 2.-7.
Dream Team-Lepcsánka Fiúk  5 - 7  Joma Shop
III.
15:30
 4.-5.
Füredi Söröző  3 - 2  Figyelő Security
IV.
16:00
 1.-8.
Labonczfa-Kun-mediator (aranygóllal) 5 - 4 Viktor Security-Zalahús Zrt.
 
16:30
GÁLAMÉRKŐZÉS: DVSC Öregfiúk 2 - 1 Siki 99 BT (1. Torna győztese)
     
a.
17:00
I. - II.
 Mates Team 8 - 1 Joma Shop
b.
17:30
III. - IV.
 Füredi Söröző 3 - 4 Labonczfa-Kun-mediator
         
18:00
BÜNTETŐRÚGÓ VERSENY
         
 
BRONZMECCS
   
 
18:15
3. helyért:
"a" vesztese - "b" vesztese
       Joma Shop 6 - 5 Füredi Söröző
 
DÖNTŐ
   
 
19:00
1. helyért
"a" győztese - "b" győztese
       Mates Team  5 - 1 Labonczfa-Kun-mediator

 

HOZZÁSZÓLÁSOK