Középdöntők

 

2012. december 30. vasárnap
 
KÖZÉPDÖNTŐK
 
1.
08:00
 A1-B2
 Mezei-Vill FC  3 - 2  Kardos Épker-Csanda Vill (aranygóllal)
2.
08:30
 B1-C2
 Füredi Söröző 6 - 2 Perpusz Hungary Kft.
3.
09:00
 C1-D2
 Hotel Délibáb  4 - 3  Real Team FC
4.
09:30
 D1-E2
 CGB-Taskó    5  - 0  Garda Étterem
5.
10:00
 E1-F2
 Túrós Batyu    5 - 4  B 52 Kávézó
6.
10:30
 F1-G2
 Labonczfa    3  - 4  Koroknai Autósiskola
7.
11:00
 G1-H2
 Szertár Sportbolt-CTS Kft. 4 -0  Interstop-SG Therm
8.
11:30
 H1-I2
 Nemzeti Étterem  2 - 4  Kohárik Kft.-Miller Pub
9.
12:00
 I1-J2
 Vi-Szövi   3 - 0  Joma Shop
10.
12:30
 J1-K2
 Viktor Security-Zalahús Zrt. 6 - 1 Aqua-Generál
11.
13:00
 K1-A2
 Szuper Divatáruház   2  - 4  Dream Team

                                    LEGJOBB 11 CSAPAT SORRENDJE

1.
Viktor Security-Zalahús Zrt.
2.
Füredi Söröző
3.
Vi-Szövi
4.
Hotel Délibáb
5.
Túrós Batyu
6.
Mezei-Vill FC
7.
CGB-Taskó
8.
Koroknai Autósiskola
9.
Dream Team
10.
Kohárik Kft.-Miller Pub
11.
Szertár Sportbolt-CTS Kft.
 
13:30
 
GYERMEKMÉRKŐZÉS: DSC-SI U9 3 - 2 Loki Focisuli U9
 

                                                     8 KÖZÉ JUTÁSÉRT
A.
14:00
 6.-11.
Mezei-Vill FC 5 - 4 Szertár Sportbolt-CTS Kft.
B.
14:30
 7.-10.
CGB Taskó 2 - 6 Kohárik Kft.- Miller Pub
C.
15:00
 8.-9.
Koroknai Autósiskola 2 - 8 Dream Team
 
                              LEGJOBB 8 CSAPAT SORRENDJE
1.
Viktor Security-Zalahús Zrt.
2.
Füredi Söröző
3.
Vi-Szövi
4.
Hotel Délibáb
5.
Túrós Batyu
6.
Mezei-Vill FC
7.
Kohárik Kft.-Miller Pub
8.
Dream Team
 
I.
15:30
 3.-6.
 Vi-Szövi 3 - 4 Mezei-Vill FC
II.
16:00
 2.-7.
 Füredi Söröző 6 - 5 Kohárik Kft.-Miller Pub (aranygóllal)
III.
16:30
 4.-5.
 Hotel Délibáb 5 - 2 Túrós Batyu
IV.
17:00
 1.-8.
 Viktor Security-Zalahús Zrt. 4 -7 Dream Team
 
17:30
GÁLAMÉRKŐZÉS: Magyar Játékvezető válogatott - DVSC Öregfiúk
     
a.
18:00
I. - II.
Mezei-Vill FC 0 - 5  Füredi Söröző
b.
18:30
III. - IV.
Hotel Délibáb 1 - 5  Dream Team
         
19:00
BÜNTETŐRÚGÓ VERSENY
         
 
BRONZMECCS
   
 
19:15
3. helyért:
"a" vesztese - "b" vesztese
       Mezei-Vill FC 5 - 3 Hotel Délibáb
 
DÖNTŐ
   
 
20:00
1. helyért
"a" győztese - "b" győztese
       Füredi Söröző 4 - 3 Dream Team

 

HOZZÁSZÓLÁSOK