Csoportmérkőzések

2012. december 27. csütörtök
 

„A” csoport

1.
10:00
 Mezei-Vill FC 4 - 1  Stop-Shop
2.
10:30
 Járműtechnika 0 - 7  Dream Team
3.
13:00
 Mezei-Vill FC 3 - 1  Dream Team
4.
13:30
 Járműtechnika 4 - 7  Stop Shop
5.
16:00
 Stop Shop 3 - 7  Dream Team
6.
16:30
 Mezei-Vill FC 8 - 4  Járműtechnika
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mezei-Vill FC 3  3 - - 15-6 9

2.

 Dream Team 3  2 - 1 15-6 6

3.

 Stop Shop 3  1 - 2 11-15 3

4.

 Járműtechnika 3  - - 3 8-22 0
CSAPATKÉPEK
Mezei-Vill FC
Jarmutechnika
Dream Team
Stop Shop
Mezei-Vill FC Járműtechnika Dream Team Stop Shop
 

„B” csoport

1.
11:00
 S+S Colosseum 3 - 5  Kardos-Épker-Csanda Vill
2.
11:30
 Füredi Söröző 7 - 1  Napenergia-2002 Bt
3.
14:00
 Füredi Söröző 7 - 3  Kardos-Épker-Csanda Vill
4.
14:30
 S+S Colosseum 4 - 7  Napenergia-2002 Bt
5.
17:00
 Napenergia-2002 Bt 3 - 5  Kardos-Épker-Csanda Vill
6.
17:30
 Füredi Söröző 7 - 2  S+S Colosseum
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Füredi Söröző 3 3 - - 21-6  9

2.

 Kardos Épker-Csanda Vill 3 2 - 1 13-13  6

3.

 Napenergia-2002 Bt 3 1 - 2 11-16  3

4.

 S+S Colosseum 3 - - 3 9-19  0
CSAPATKÉPEK
Furedi Sorozo
S+S Colosseum
Kardos Epker - Csanda-Vill
Napenergia-2002 Bt.
Füredi Söröző S+S Colosseum Kardos Épker - Csanda-Vill Napenergia-2002 Bt.

„C” csoport

1.
12:00
 BM Istálló 2 - 3  Perpusz Hungary Kft
2.
12:30
 Hotel Délibáb 5 - 2  DISZ
3.
15:00
 Hotel Délibáb 9 - 2  Perpusz Hungary Kft
4.
15:30
 BM Istálló 4 - 3  DISZ
5.
18:00
 DISZ  1 - 3  Perpusz Hungary Kft
6.
18:30
 Hotel Délibáb 6 - 4  BM Istálló
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Hotel Délibáb 3  3 20-8 

2.

 Perpusz Hungary Kft. 3  2 -  1 8-12   6

3.

 BM Istálló 3  1  2 10-12 

4.

 DISZ 3  -  -  3 6-12 
CSAPATKÉPEK
Hotel Delibab
BM Istallo
Perpusz Hungary Kft.
DISZ
Hotel Délibáb BM Istálló Perpusz Hungary Kft. DISZ

2012. december 28. péntek

„D” csoport

1.
09:00
 CGB-Taskó 5 - 0 Paksi Atom
2.
09:30
 Real Team 3 - 3 Dream Boys FC
3.
11:00
 Real Team 5 - 0 Paksi Atom
4.
11:30
 CGB-Taskó 7 - 5 Dream Boys FC
5.
13:00
 Dream Boys FC 5 - 0 Paksi Atom
6.
13:30
 Real Team FC 5 - 5 CGB-Taskó
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 CGB-Taskó 3 2 1  -  17-10 7

2.

 Real Team FC 3 1  2 -  13-8 5

3.

 Dream Boys FC 3  1  1 1  13-10 4

4.

 Paksi Atom 3 - - 3 0-15 0
CSAPATKÉPEK
Real Team FC
CGB-Tasko
Nem jelent meg!
Ur Fa-Dream Boys
Real Team FC CGB-Taskó Paksi Atom Ur Fa - Dream Boys
 

„E” csoport

1.
10:00
 Túrós Batyu 9 - 3 JVSE Öregfiúk
2.
10:30
 Hungarotarg 1 - 3 Garda Étterem
3.
12:00
 Hungarotarg 2 - 3 JVSE Öregfiúk
4.
12:30
 Túrós Batyu 5 - 3 Garda Étterem
5.
14:00
 Garda Étterem 4 - 4 JVSE Öregfiúk
6.
14:30
 Hungarotarg 5 - 6 Túrós Batyu
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Túrós Batyu 3 3 - - 20-11 9

2.

 Garda Étterem 3 1 1 1 10-10 4

3.

 JVSE 3 1 1 1 10-15 4

4.

 Hungarotarg 3 - - 3 8-12 0
CSAPATKÉPEK
Hungarotarg
Turos Batyu
JVSE Oregfiuk
Garda Etterem
Hungarotarg Túrós Batyu JVSE Öregfiúk Garda Étterem
 

„F” csoport

1.
15:00
 B 52 Kávézó 5 - 1 LK-Bulls
2.
15:30
 Labonczfa FC 8 - 1 K+K Kistérség
3.
17:00
 Labonczfa FC 8 - 1 LK-Bulls
4.
17:30
 B 52 Kávézó 7 - 4 K+K Kistérség
5.
19:00
 K+K Kistérség 7 - 7 LK-Bulls
6.
19:30
 Labonczfa FC 4 - 3 B 52 Kávézó
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Labonczfa 3  3  - - 20-5  9

2.

 B52 Kávézó 3  2 - 1  15-9 6

3.

 K+K Kistérség 3 - 1 2 12-22 1

4.

 LK-Bulls 3  -  1  2  9-20  1
CSAPATKÉPEK
Labonczfa
B 52 Kavezo
LK-Bulls
K+K Kisterseg
Labonczfa B 52 Kávézó LK-Bulls K+K Kistérség
 

„G” csoport

1.
16:00
Szertár Sportbolt-CTS Kft.  4 - 2 DASE
2.
16:30
 Koroknai Autósiskola 4 - 5 NYISE
3.
18:00
 Koroknai Autósiskola 4 - 4 DASE
4.
18:30
Szertár Sportbolt-CTS Kft. 2 - 1 NYISE
5.
20:00
 NYISE 1 - 8 DASE
6.
20:30
 Koroknai Autósiskola 8 - 2 Szertár Sportbolt-CTS Kft.
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Szertár Sportbolt CTS Kft 3  2 - 1 8-11  6

2.

 Koroknai Autósiskola 3 1 1 1 16-11  4

3.

 DASE 3 1 1 1  14-9  4

4.

 NYISE 3 1 - 2  7-14 3
CSAPATKÉPEK
Koroknai Autosiskola
Szertar Sportbolt-CTS Kft.
DASE
NYISE
Koroknai Autósiskola Szertár Sportbolt - CTS Kft DASE NYISE

2012. december 29. szombat

„H” csoport

1.
09:00
 CL Disaster 1 - 3 Interstop-SG Therm
2.
09:30
 Nemzeti Tiszafüred 6 - 2 Hedge Hair-Corpus Fitness
3.
11:00
 Nemzeti Tiszafüred 5 - 3 Interstop-SG Therm
4.
11:30
 CL Disaster 7 - 5 Hedge Hair-Corpus Fitness
5.
13:00
 Hedge Hair-Corpus Fitness 0 - 5 Interstop-SG Therm
6.
13:30
 Nemzeti Tiszafüred 9 - 3 CL Disaster
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Nemzeti Tiszafüred 3  3 - - 20-8 9

2.

 Interstop- SG Therm 3  2 - 1 11-6 6

3.

 CL Disaster 3 1 - 2  11-17 3

4.

 Hedge Hair-Corpus Fitness 3 - - 3 7-18  0
CSAPATKÉPEK
Nemzeti Etterem
CL Disaster
Interstop-SG Therm
Hedge Hair-Corpus Fitness
Nemzeti Tiszafüred CL Disaster Interstop - SG Therm Hedge Hair - Corpus Fitness
 

„I” csoport

1.
10:00
 Vi-Szövi 9 - 1 Kis-Ház
2.
10:30
 Kohárik Kft-Miller Pub 4 - 2 Új Generáció-Belga Söröző
3.
12:00
 Kohárik Kft-Miller Pub 9 - 3 Kis-Ház
4.
12:30
 Vi-Szövi 8 - 2 Új Generáció-Belga Söröző
5.
14:00
 Új Generáció-Belga Söröző 8 - 4 Kis-Ház
6.
14:30
 Kohárik Kft-Miller Pub 2 - 6 Vi-Szövi
 
„I” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Vi-Szövi 3 3 - - 23-5 9

2.

 Kohárik Kft.-Miller Pub 3  2 - 1 15-11 6

3.

 Új Generáció-Belga Söröző 3  1 - 2  12-16  3

4.

 Kis-Ház 3 -  -  3 8-26  0
CSAPATKÉPEK
Koharik Kft.
Vi-Szovi
Kis-Haz
Uj Generacio-Belga Sorozo
Kohárik Kft.-Miller Pub Vi-Szövi Kis-Ház Új Generáció - Belga Söröző
 

„J” csoport

1.
15:00
 Joma Shop 5 - 5 Borudvar
2.
15:30
 Viktor Security-Zalahús Zrt. 14 - 2 Kalóz Pub
3.
17:00
 Viktor Security-Zalahús Zrt. 10 - 1 Borudvar
4.
17:30
 Joma Shop 10 - 1 Kalóz Pub
5.
19:00
 Kalóz Pub 4 - 6 Borudvar
6.
19:30
 Viktor Security-Zalahús Zrt. 6 - 1 Joma Shop
 
„J” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security-Zalahús Zrt. 3 3 -  - 30-4  9

2.

 Joma Shop 3 1 1 1  16-12 4

3.

 Borudvar 3  1 1 1 12-19 4

4.

 Kalóz Pub 3 - - 3  7-30 0
CSAPATKÉPEK
Vikor Security-Zalahus Zrt.
Joma Shop
Borudvar
Kaloz Pub
Viktor Security-Zalahús Zrt. Joma Shop Borudvar Kalóz Pub
 

„K” csoport

1.
16:00
 Aqua-General 5 - 2 KSE
2.
16:30
 Szuper Divatáruház 7 - 1 debrecencity.com
3.
18:00
 Szuper Divatáruház 3 - 5 KSE
4.
18:30
 Aqua-General 6 - 2 debrecencity.com
5.
20:00
 debrecencity.com 1 - 8 KSE
6.
20:30
 Szuper Divatáruház 7 - 4 Aqua-General
 
„K” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Szuper Divatáruház 3 2 - 1  17-10  6

2.

 Aqua-Generál 3  2  -  1 15-11  6

3.

 KSE 3 2  - 1  15-9  6

4.

 debrecencity.com  3  - -  3  4-21 0
CSAPATKÉPEK
Szuper Divataruhaz
Aqua-General
KSE
debrecencity.com
Szuper Divatáruház Aqua-Generál KSE debrecencity.com

HOZZÁSZÓLÁSOK