Csoportmérkőzések

2011. december 27. kedd
 

„A” csoport

1.
14:00
Füredi Söröző
10 - 1
Járműtechnika-Faluközpont
2.
14:30
Szuper Divatáruház
3 - 2
KSE
3.
16:00
Füredi Söröző
11 - 1
KSE
4.
16:30
Szuper Divatáruház
4 - 2 
Járműtechnika-Faluközpont
5.
18:00
Járműtechnika-Faluközpont
5 - 1 
KSE
6.
18:30
Füredi Söröző
5 - 2
Szuper Divatáruház
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Füredi Söröző

3

3

-

-

26-4

9

2.

 Szuper Divatáruház

3

2

-

1

9-9

6

3.

Járműtechnika-Faluközp.

3

1

-

2

8-15

3

4.

 KSE

3

-

-

3

4-19

0

CSAPATKÉPEK
Furedi Sorozo
Szuper Divataruhaz
KSE
Jarmutechnika-Falukozpont
Füredi Söröző
Szuper
Divatáruház
KSE
Járműtechnika-
Faluközpont
 

„B” csoport

1.
15:00
Standox
7 - 4
Prologis
2.
15:30
Mezei-Vill FC
4 - 2
Perplusz Hungary Kft.
3.
17:00
Mezei-Vill FC
6 - 4
Prologis
4.
17:30
Standox
3 - 1
Perplusz Hungary Kft.
5.
19:00
Perplusz Hungary Kft.
8 - 6
Prologis
6.
19:30
Mezei-Vill FC
7 - 1
Standox
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Mezei-Vill FC

3

3

-

-

17-7 

9

2.

 Standox

3

2

-

1

11-12

6

3.

 Prologis

3

1

-

2

16-19

3

4.

 Perpusz Hungary Kft.

3

-

-

3

9-15

0

CSAPATKÉPEK
Mezei-Vill FC
Standox
Prologis
Perpusz Hungary Kft.
Mezei-Vill FC
Standox
Prologis
Perpusz
Hungary Kft.

2011. december 28. szerda

„C” csoport

1.
10:00
B52
5 - 4
Tar Pizza-Sofém
2.
10:30
Kohárik Kft.
8 - 3
Nyírség Copy
3.
13:00
Kohárik Kft.
8 - 4
Tar Pizza-Sofém
4.
13:30
B52
6 - 2
Nyírség Copy
5.
16:00
Nyírség Copy
2 - 4
Tar Pizza-Sofém
6.
16:30
Kohárik Kft.
8 - 8
B52
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Kohárik Kft  3   2  1   24-15   7 

2.

 B 52  3  2  1  -  19-14 7

3.

 Tar Pizza-Sofém  3  1   -  2  12-15  3

4.

 Nyírség Copy  3  - -  7-18  0
CSAPATKÉPEK
Koharik Kft.
B52
Tar Pizza-Sofem
Nyirseg Copy Kft
Kohárik
Kft.
B52
Tar Pizza-
Sofém
Nyirség
Copy
 

„D” csoport

1.
11:00
Koroknai Autósiskola
2 - 4
Labonczfa-Stabil FC
2.
11:30
Nemzeti Tiszafüred
0 - 2
Red Bulls-Szarvas Ker
3.
14:00
Nemzeti Tiszafüred
2 - 3
Labonczfa-Stabil FC
4.
14:30
Koroknai Autósiskola
5 - 4
Red Bulls-Szarvas Ker
5.
17:00
Red Bulls-Szarvas Ker
4 - 4
Labonczfa-Stabil FC
6.
17:30
Koroknai Autósiskola
5 - 5
Nemzeti Tiszafüred
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Labonczfa-Stabil FC  2 11-8 

2.

 Koroknai Autósiskola  1 12-13 

3.

 Red Bulls-Szarvas Ker 10-9  4

4.

 Nemzeti Tiszafüred 3  2  7-10
CSAPATKÉPEK
Nemzeti Tiszafured
Koroknai Autosiskola
Labonczfa-Stabil Kft.
Red Bulls-Szarvas Ker
Nemzeti
Tiszafüred
Koroknai
Autósiskola
Labonczfa-
Stabil Kft.
Red Bulls-
Szarvas Ker

 

„E” csoport

1.
12:00
CL Disaster
7 - 5
Profi Nyílászáró Centrum
2.
12:30
Real Team FC
4 - 2
Deportívó Nyakonrúglak
3.
15:00
Real Team FC
8 - 1
Profi Nyílászáró Centrum
4.
15:30
CL Disaster
3 - 3
Deportívó Nyakonrúglak
5.
18:00
Deportívó Nyakonrúglak
5 - 4
Profi Nyílászáró Centrum
6.
18:30
Real Team FC
4 - 2
CL Disaster
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Real Team FC  3  -   16-5 

2.

 CL Disaster  3  12-12 

3.

 Deportívó Nyakonrúglak 10-11 

4.

 Profi Nyílászáró Centrum  - 3 10-20 0
CSAPATKÉPEK
Real Team FC
CL Disaster
Profi-Nyilaszaro Centrum Kft.
Deportivo Nyakonruglak FC
Real Team
FC
CL Disaster
Profi-Nyílászáró
Centrum Kft.
Deportívó
Nyakonrúglak FC

2010. december 29. csütörtök

„F” csoport

1.
10:00
Hungarotarg
2 - 1
Nuno Baráti Köre
2.
10:30
Vi-Szövi
4 - 5
Deac-Armada
3.
13:00
Vi-Szövi
5 - 1
Nuno Baráti Köre
4.
13:30
Hungarotarg
2 - 1
Deac-Armada
5.
16:00
Deac-Armada
5 - 1
Nuno Baráti Köre
6.
16:30
Vi-Szövi
10-8
Hungarotarg
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Vi-Szövi 3  -   1  19-14    6 

2.

 Deac-Armada  3  -  1 11-7   6

3.

 Hungarotarg 3  -   1  14-10   6 

4.

 Nuno Baráti Köre  -   3  3-12 0
CSAPATKÉPEK
Vi-Szovi
Hungarotarg
Nuno Barati Kore
DEAC-Armada
Vi-Szövi
Hungarotarg
Nuno
Baráti Köre
DEAC-Armada

 

„G” csoport

1.
11:00
Túrós Batyu
5 - 2
Hotel Délibáb
2.
11:30
Viktor Security
8 - 0
Titán-Taskó Team
3.
14:00
Viktor Security
6 - 1
Hotel Délibáb
4.
14:30
Túrós Batyu
4 - 5
Titán-Taskó Team
5.
17:00
Titán-Taskó Team
4 - 6
Hotel Délibáb
6.
17:30
Viktor Security
5 - 2
Túrós Batyu
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security  -  19-3   9 

2.

 Túrós Batyu - 2  11-12  3 

3.

 Titán-Taskó Team  -   2  9-18   3 

4.

 Hotel Délibáb  -   2  9-15  3
CSAPATKÉPEK
Vi-Szovi
Turos Batyu
Hotel Delibab
Titan-Tasko Team
Viktor
Security
Túrós
Batyu
Hotel
Délibáb
Titán-Taskó
Team

 

„H” csoport

1.
12:00
Miller Pub
2 - 4
CTS
2.
12:30
Ecuador-eHarex
7 - 3
Interstop
3.
15:00
Ecuador-eHarex
6 - 4
CTS
4.
15:30
Miller Pub
12- 2
Interstop
5.
18:00
Interstop
7-12
CTS
6.
18:30
Ecuador-eHarex
2 - 2
Miller Pub
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Ecuador-eHarex 15-9   7 

2.

 CTS Kft  1  20-15 6

3.

 Miller Pub   1 16-8   4 

4.

 Interstop  -  3  12-31 0
CSAPATKÉPEK
Ecuador-eHarex
Miller Pub
CTS
Interstop
Ecuador-
eHarex
Miller Pub
CTS
Interstop

HOZZÁSZÓLÁSOK