Csoportmérkőzések

2010. december 27. hétfő
 

„A” csoport

1.
14:00
 Füredi Söröző
5 - 3
 Titán Ingatlan
2.
14:30
 Vi-Szövi FC
2 - 1
 El-Szállít Kft.
3.
16:00
 Füredi Söröző
 6 - 1
 El-Szállít Kft.
4.
16:30
 Vi-Szövi FC
 5 - 2
 Titán Ingatlan
5.
18:00
 Titán Ingatlan
 5 - 0
 El-Szállít Kft.
6.
18:30
 Füredi Söröző
 8 - 1
 Vi-Szövi FC
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Füredi Söröző

3

3

-

-

19-5

9

2.

 Vi-Szövi

3

2

-

1

8-11

6

3.

 Titán Ingatlan

3

1

-

2

10-10

3

4.

 El-Szállít Kft.

3

-

-

3

2-13

0

CSAPATKÉPEK
Furedi Sorozo
Vi-Szovi
El-Szallit Kft.
Titan Ingaltan
Füredi Söröző
Vi-Szövi
El-Szállít Kft.
Titán Ingatlan
 

„B” csoport

1.
15:00
 CL Disaster
7 - 3
Inter FC
2.
15:30
 Ecuador-Sunland
9 - 0
 Deportivo Nyakonrúglak
3.
17:00
 Ecuador-Sunland
8 - 4
Inter FC
4.
17:30
 CL Disaster
8 - 4
Deportivo Nyakonrúglak
5.
19:00
 Deportivo Nyakonrúglak
5 - 7
Inter FC
6.
19:30
 Ecuador-Sunland
6 - 3
CL Disaster
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Ecuador-Sunland

3

3

 -

-

23-7

9

2.

CL Disaster

3

2

 -

1

18-13

6

3.

Inter FC

3

1

 -

2

14-20

3

4.

Deportivo Nyakonrúglak

3

-

 -

3

9-24

0

CSAPATKÉPEK
Ecuador-Sunland
CL Disaster
Inter FC
Deportivo Nyakonruglak
Ecuador-Sunland
CL Disaster
Inter FC
Deportivo Nyakonrúglak

2010. december 28. kedd

„C” csoport

1.
10:00
 Nyírség Copy
3 - 4
SZTK
2.
10:30
 Real Team FC
3 - 1
OVB Money Team
3.
13:00
 Real Team FC
7 - 3
SZTK
4.
13:30
 Nyírség Copy
4 - 5
OVB Money Team
5.
16:00
 OVB Money Team
3 - 3
SZTK
6.
16:30
 Real Team FC
3 - 4
Nyírség Copy
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Real Team FC

3

2

-

1

13-8

6

2.

OVB Money Team

3

1

1

1

9-10

4

3.

SZTK

3

1

1

1

10-13

4

4.

Nyírség Copy

3

1

 -

2

11-12

3

CSAPATKÉPEK
Real Team FC
Nyirseg Copy
SZTK
OVB Money Team
Real Team FC
Nyírség Copy
SZTK
OVB Money Team
 

„D” csoport

1.
11:00
 Koroknai Autósiskola
3 - 2
Propán
2.
11:30
 Hungarotarg
2 - 3
Bugya Autósiskola
3.
14:00
 Hungarotarg
3 - 3
Propán
4.
14:30
 Koroknai Autósiskola
8 - 3
Bugya Autósiskola
5.
17:00
 Bugya Autósiskola
1 - 7
Propán
6.
17:30
 Koroknai Autósiskola
5 - 3
Hungarotarg
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Koroknai Autósiskola

3

3

-

-

16-8

9

2.

Propán

3

1

1

1

12-7

4

3.

Bugya Autósiskola

3

1

-

2

7-17

3

4.

Hungarotarg

3

-

1

 2

8-11

1

CSAPATKÉPEK
Hungarotarg
Koroknai Autosiskola
Propan
Bugya Autosiskola
Hungarotarg
Koroknai Autósiskola
Propán
Bugya Autósiskola

 

„E” csoport

1.
12:00
 Flamingó KLC
4 - 4
Túrós Batyu
2.
12:30
 Nemzeti Étterem
5 - 2
Deac-Szertár Sportbolt
3.
15:00
 Nemzeti Étterem
2 - 4
Túrós Batyu
4.
15:30
 Flamingó KLC
3 - 1
Deac-Szertár Sportbolt
5.
18:00
 Túrós Batyu
7 - 3
Deac-Szertár Sportbolt
6.
18:30
 Nemzeti Étterem
6 - 0
Flamingó KLC
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Túrós Batyu

3

2

1

-

15-9

7

2.

Nemzeti Étterem

3

2

-

1

13-6

6

3.

Flamingó KLC

3

1

1

1

7-11

4

4.

Deac-Szertár Sportbolt

3

-

-

3

6-15

0

CSAPATKÉPEK
Nemzeti Etterem
Flamingo KLC
Turos Batyu
DEAC-Szertar Sportbolt
Nemzeti Étterem
Flamingo KLC
Túrós Batyu
DEAC-Szertár Sporbolt

2010. december 29. szerda

„F” csoport

1.
10:00
 M3 Outlet-Real Team
7 - 5
Zsidi Kft.
2.
10:30
 Viktor Security
5 - 4
Armada Futsal
3.
13:00
 Viktor Security
6 - 2
Zsidi Kft.
4.
13:30
 M3 Outlet-Real Team
8 - 2
Armada Futsal
5.
16:00
 Armada Futsal
4 - 2
Zsidi Kft.
6.
16:30
 M3 Outlet-Real Team
3 - 3
Viktor Security
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

M3 Outlet-Real Team

3

2

1

-

18-10

7

2.

Viktor Security

3

2

1

-

14-9

7

3.

Armada Futsal

3

1

-

2

10-15

3

4.

Zsidi Kft

3

-

-

3

9-17

0

CSAPATKÉPEK
Viktor Security
M3 Outlet - Real Team
Zsidi Kft.
Armada Futsal
Viktor Security
M3 Outlet-Real Team
Zsidi Kft.
Armada Futsal

 

„G” csoport

1.
11:00
 Goldwin Pluss
4 - 3
Orin Hungary
2.
11:30
 Laboncfa-Agrosprint
0 - 2
Tomi és barátai
3.
14:00
 Laboncfa-Agrosprint
8 - 5
Orin Hungary
4.
14:30
 Goldwin Pluss
3 - 3
Tomi és barátai
5.
17:00
 Tomi és barátai
6 - 5
Orin Hungary
6.
17:30
 Laboncfa-Agrosprint
2 - 3
Goldwin Pluss
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Tomi és barátai

3

2

1

-

11-8

7

2.

Goldwin Pluss

3

2

1

-

10-8

7

3.

Laboncfa-Agrosprint

3

1

-

2

10-10

3

4.

Orin Hungary

3

-

-

3

13-18

0

CSAPATKÉPEK
Laboncfa Agrosprint
Goldwin Pluss
Orin Hungary
Tomi es baratai
Laboncfa - Agrosprint
Goldwin Pluss
Orin Hungary
Tomi és barátai

 

„H” csoport

1.
12:00
 Szuper Divatáruház
9 - 1
Hírös-Ép
2.
12:30
 Kohárik Kft.
5 - 2
Hallássérült Ligaválogatott
3.
15:00
 Kohárik Kft.
11 - 2
Hírös-Ép
4.
15:30
 Szuper Divatáruház
7 - 1
Hallássérült Ligaválogatott
5.
18:00
 Hallássérült Ligaválogatott
4 - 5
Hírös-Ép
6.
18:30
 Szuper Divatáruház
4 - 5
Kohárik Kft.
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

Kohárik Kft

3

3

-

-

21-8

9

2.

Szuper Divatáruház

3

2

-

1

20-7

6

3.

Hírös-Ép

3

1

-

2

8-24

3

4.

Hallássérült Ligaválogatott

3

-

-

3

7-17

0

CSAPATKÉPEK
Koharik Kft.
Szuper Divataruhaz
Hiros-Ep
Hallasserult Ligavalogatott
Kohárik Kft.
Szuper Divatáruház
Hírös-Ép
Hallássérült Ligaválogatott

HOZZÁSZÓLÁSOK