Csoportmérkőzések

2009. december 27. vasárnap
 

„A” csoport

1.
14:00
Kardos Ép-Ker
4 - 4
CL Disaster
2.
14:30
Hungarotarg
6 - 1
DSFSK
3.
16:00
Hungarotarg
0 - 5
CL Disaster
4.
16:30
Kardos Ép-Ker
5 - 2
DSFSK
5.
18:00
DSFSK
4 - 6
CL Disaster
6.
18:30
Hungarotarg
2 - 2
Kardos Ép-Ker
 
„A” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 CL Disaster

3

 2

 1

15 - 8

7

2.

 Kardos Ép-Ker

3

1

 2

 -

11 - 8

5

3.

 Hungarotarg

3

1

1

 1

8 - 8

4

4.

 DSFSK

3

 -

 3

7 - 17

 0

CSAPATKÉPEK
Hungarotarg
Kardos Ep-Ker
Cl Disaster
DSFSK
Hungarotarg Kardos Ép-Ker Cl Disaster DSFSK
 

„B” csoport

1.
15:00
Girdán-Fa Kft.
6 - 2
Dase-Lovarda
2.
15:30
Royal Casino
5 - 2
Red Car Autószervíz
3.
17:00
Royal Casino
9 - 0
Dase-Lovarda
4.
17:30
Girdán-Fa Kft.
5 - 1
Red Car Autószervíz
5.
19:00
Red Car Autószervíz
7 - 1
Dase-Lovarda
6.
19:30
Royal Casino
8 - 1
Girdán-Fa Kft.
 
„B” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Royal Casino

3

 3

 -

-

22 - 3

9

2.

 Girdán-Fa Kft

3

 2

 -

1

12 - 11

6

3.

 Red Car Autószerviz

3

 1

 -

2

10 - 11

3

4.

 Dase Lovarda

3

 -

 -

3

3 - 22

0

CSAPATKÉPEK
Royal Casino
Girdan-Fa Kft.
Dase-Lovarda
Red Car Autoszerviz
Royal Casino Girdán-Fa Kft. Dase-Lovarda Red Car Autószervíz
 
 
2009. december 28. hétfő

„C” csoport

1.
10:00
Füzes Söröző
0 - 5
SZTK
2.
10:30
Ecuador
6 - 1
AKSD
3.
13:00
Ecuador
1 - 1
SZTK
4.
13:30
Füzes Söröző
7 - 3
AKSD
5.
16:00
AKSD
1 - 8
SZTK
6.
16:30
Ecuador
6 - 2
Füzes Söröző
 
„C” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 SZTK

3

2

1

-

14 - 2

7

2.

 Ecuador

3

2

1

-

13 - 4

7

3.

 Füzes Söröző

3

1

-

2

9 - 14

3

4.

 AKSD

3

-

 -

3

 5 - 21

0

CSAPATKÉPEK
Ecuador
 
SZTK
AKSD
Ecuador Füzes Söröző SZTK AKSD
 

„D” csoport

1.
11:00
Borsod Volán
6 - 0
Zsidi Kft.
2.
11:30
Real Team FC
6 - 3
Inter FC
3.
14:00
Real Team FC
3 - 5
Zsidi Kft.
4.
14:30
Borsod Volán
7 - 7
Inter FC
5.
17:00
Inter FC
6 - 2
Zsidi Kft.
6.
17:30
Real Team FC
4 - 3
Borsod Volán
 
„D” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Real Team Fc

3

2

-

1

13 - 11

6

2.

 Borsod Volán

3

1

1

1

16 - 11

4

3.

 Inter Fc

3

1

1

1

16 - 15

4

4.

 Zsidi Kft

3

1

-

 2

7 - 15

3

CSAPATKÉPEK
Real Team FC
Borsod Volan
Zsidi Kft.
Inter FC
Real Team FC Borsod Volán Zsidi Kft. Inter FC

 

„E” csoport

1.
12:00
Tatárka Baráti Kör
6 - 4
Corpus Fitness
2.
12:30
Paripa Csárda
1 - 1
Koroknai Autósiskola
3.
15:00
Paripa Csárda
9 - 3
Corpus Fitness
4.
15:30
Tatárka Baráti Kör
7 - 2
Koroknai Autósiskola
5.
18:00
Koroknai Autósiskola
5 - 1
Corpus Fitness
6.
18:30
Paripa Csárda
4 - 8
Tatárka Baráti Kör
 
„E” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Tatárka Baráti Kör

3

-

-

-

21 - 10

9

2.

 Paripa Csárda

3

1

1

1

14 - 12

4

3.

Koroknai Autósiskola

3

1

1

1

8 - 9

4

4.

 Corpus Fitness

3

-

-

3

8 - 20

-

CSAPATKÉPEK
Paripa Csarda
Tatarka Barati Kor
Corpus Fitness
Koroknai Autosiskola
Paripa Csárda Tatárka Baráti Kör Corpus Fitness Koroknai Autósiskola
 
2009. december 29. kedd
 

„F” csoport

1.
10:00
Kohárik Kft.
6 - 4
Galla Társas Kft.
2.
10:30
Mezei-Vill FC
2 - 2
Agrosprint
3.
13:00
Mezei-Vill FC
12- 0
Galla Társas Kft.
4.
13:30
Kohárik Kft.
3 - 6
Agrosprint
5.
16:00
Agrosprint
15- 4
Galla Társas Kft.
6.
16:30
Mezei-Vill FC
2 - 5
Kohárik Kft.
 
„F” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Agrosprint

3

2

1

-

23 - 9

7

2.

 Kohárik Kft

3

2

-

1

14 - 12

6

3.

Mezei-Vill Fc

3

1

1

1

16 - 7

4

4.

 Galla Társas Kft

3

-

-

3

8 - 33

0

CSAPATKÉPEK
Mezei-Vill FC
Koharik Kft.
Galla Tarsas Kft.
Agrosprint
Mezei-Vill FC Kohárik Kft. Galla Társas Kft. Agrosprint

 

„G” csoport

1.
11:00
Szuper Divatáruház
4 - 1
Járműtechnika Kft.
2.
11:30
Viktor Security
8 - 0
Flamingó KLC
3.
14:00
Viktor Security
3 - 3
Járműtechnika Kft.
4.
14:30
Szuper Divatáruház
4 - 1
Flamingó KLC
5.
17:00
Flamingó KLC
4 - 9
Járműtechnika Kft.
6.
17:30
Viktor Security
4 - 1
Szuper Divatáruház
 
„G” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 Viktor Security

3

2

1

-

15 - 4

7

2.

 Szuper Divatáruház

3

2

-

1

9 - 6

6

3.

Jármütechnika Kft

3

1

1

1

13 - 11

4

4.

 Flamingó KLC

3

-

-

3

5 - 21

0

CSAPATKÉPEK
Viktor Security
Szuper Divataruhaz
Jarmutechnika
Flasmingo KLC
Vikor Security Szuper Divatáruház Járműtechnika Flamingo KLC

 

„H” csoport

1.
12:00
After
5 - 4
Vi-Szövi
2.
12:30
Laboncfa
7 - 1
Dokk Café
3.
15:00
Laboncfa
2 - 4
Vi-Szövi
4.
15:30
After
8 - 0
Dokk Café
5.
18:00
Dokk Café
0 - 2
Vi-Szövi
6.
18:30
Laboncfa
3 - 5
After
 
„H” csoport végeredmény

Hely

Csapat

Mérk.

Győzelem

Döntetlen

Vereség

Gólkülönbség

Pont

1.

 After

3

3

-

-

18 - 7

9

2.

 Vi-Szövi

3

2

-

1

10 - 7

6

3.

Laboncfa

3

1

-

2

12 - 10

3

4.

 Dokk Café

3

-

-

3

1 - 17

0

CSAPATKÉPEK
Laboncfa
After
Vi-Szovi
Dokk Cafe
Laboncfa After Vi-Szövi Dokk Café

HOZZÁSZÓLÁSOK